Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: MUP-RH, Skladište specijalne opreme, Ilica 335,10000 Zagreb
Geschätzte Dauer
664115-2026 - Competition
Croatia – Police equipment – Komplet osobne opreme G1: Optički ciljnik za brzo pucanje; G2:Taktička lampa za dugo oružje; G3:Taktička lampa za kratko oružje; G4: Elektronski antifoni sa Kablovima i adapterima
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Komplet osobne opreme G1: Optički ciljnik za brzo pucanje; G2:Taktička lampa za dugo oružje; G3:Taktička lampa za kratko oružje; G4: Elektronski antifoni sa Kablovima i adapterima
Description: Komplet osobne opreme
Internal identifier: ISF21-10/23
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35200000 Police equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1 - Optički ciljnik za brzo pucanje
Description: Optički ciljnik za brzo pucanje
Internal identifier: ISF21-10/23-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2 - Taktička lampa za dugo oružje
Description: Taktička lampa za dugo oružje
Internal identifier: ISF21-10/23-2
Lot: LOT-0003
Title: Grupa 3 - Taktička lampa za kratko oružje
Description: Taktička lampa za kratko oružje
Internal identifier: ISF21-10/23-3
Lot: LOT-0004
Title: Grupa 4 - Elektronski antifoni sa kablovima i adapterima
Description: Elektronski antifoni sa kablovima i adapterima
Internal identifier: ISF21-10/23-4