2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Pilawa - SEKTOR 2 zabudowa jednorodzinna
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej, na których powstają odpady komunalne z terenu Miasta i Gminy Pilawa, na podstawie złożonych deklaracji oraz zorganizować i prowadzić Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001