2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń agregacyjnych do sieci GovNet. Część 3: Zakup 31 sztuk siłowni telekomunikacyjnych z bateriami akumulatorów, montażem oraz niezbędną konfiguracją umożliwiającą dodanie ich do systemu monitorowania i zarządzania WinCN
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest: 1) zakup wraz z dostawą 31 szt. fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych siłowni telekomunikacyjnych z bateriami akumulatorów, w tym 15 kpl. siłowni telekomunikacyjnych wraz z szafami rack 27U oraz 16 kpl. siłowni telekomunikacyjnych przeznaczonych do montażu w szafach wskazanych przez Zamawiającego, zwanych dalej „urządzeniami” lub „siłowniami”, 2) demontaż 1 szt. starej siłowni telekomunikacyjnej wraz z bateriami akumulatorów, oraz ich utylizacja, zgodnie z OPZ, 3) montaż i uruchomienie 23 (słownie: dwudziestu trzech) z 31 (słownie: trzydziestu jeden) dostarczonych urządzeń w 23 lokalizacjach na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz niezbędna konfiguracja umożliwiająca dodanie ich do systemu monitorowania i zarządzania WinCN, 4) udzielenie 36-miesięcznej gwarancji na dostarczone siłownie, na warunkach określonych w § 6 Umowy. 2. Dostarczone i zainstalowane urządzenia muszą być kompatybilne z systemem monitorowania i zarządzania WinCN, które posiada Zamawiający. W przypadku gdy, dostarczone urządzenia nie będą działały poprawnie, zgodnie z ich przeznaczeniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do odstąpienia od Umowy, o którym mowa w § 7 ust. 15 pkt 1 Umowy. 3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie z projektem Umowy w tym Opis Przedmiotu Zamówienia, zwany dalej „OPZ” (załącznik nr 1 do projektu Umowy) oraz ofertą Wykonawcy. Projekt Umowy stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 517059-2026
Interne Kennung: BF-WZP-2374-1-11-DT-PN-AO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32543000 Vermittlungsschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32541000 Schalttafeleinrichtung, 32550000 Fernsprechausrüstung, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 64214200 Telefonzentraldienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32541000 Schalttafeleinrichtung, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 32550000 Fernsprechausrüstung, 64214200 Telefonzentraldienste
Menge: 31 Stück