664151-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór odpadów komunalnych zebranych i odebranych z terenu Gminy Miejskiej Lubin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych zebranych i odebranych z terenu Gminy Miejskiej Lubin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a także na nieruchomościach, które w części stanowią nieruchomość, na której zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na której nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Lubin; 2) transport odebranych odpadów komunalnych oraz odpadów komunalnych zebranych w PSZOK do wskazanej instalacji komunalnej.
Vorherige Bekanntmachung: 202773-2026
Interne Kennung: ZP3/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art 214 ust 1 pkt 5
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1)świadczenie usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zwanych dalej „nieruchomościami zamieszkałymi”, oraz z nieruchomości, które w części stanowią nieruchomość, na której zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomość, na której nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, zwanych dalej „nieruchomościami mieszanymi”, zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Lubin; 2) transporcie odebranych odpadów komunalnych oraz odpadów komunalnych zebranych w PSZOK do wskazanej w umowie instalacji komunalnej.
Interne Kennung: ZP1/2026