2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aparthotel ELITE – projektová činnost
Beschreibung: Vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby a výběr zhotovitele stavby v souladu s Vyhláškou č. 131/2024 Sb. o dokumentaci staveb, včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr dle vyhlášky č. 169/2016 Sb. v platném znění a srovnávacího rozpočtu. Záměrem je realizace stavebních úprav a nástavby objektu „A“ bývalé textilky ELITE a.s. ve Varnsdorfu, za účelem jeho nového využití jako Aparthotel ELITE. Stavební úpravy zahrnují dispoziční změny, zateplení, úpravu nosných konstrukcí, výměnu výplní otvorů, realizaci zelených střech a změnu vnitřních instalačních systémů. Součásti předmětu plnění je rovněž spolupráce se zadavatelem v průběhu zadávacího řízení na dodavatele stavby a zajištění výkonu autorského dozoru projektanta po dobu realizace stavby. Předmětem veřejné zakázky jsou rovněž veškeré související průzkumné práce a inženýrská činnost v rozsahu nezbytném pro vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby a výběr zhotovitele stavby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001