664157-2026 - Wettbewerb
Polen – Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen – Dostawa sprzętu medycznego dla Zakładu Radiologii Klinicznej SKDJ w ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału infrastruktury sprzętowej w zakresie opieki nad pacjentami kardiologicznymi.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla Zakładu Radiologii Klinicznej SKDJ w ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału infrastruktury sprzętowej w zakresie opieki nad pacjentami kardiologicznymi.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Zakładu Radiologii Klinicznej SKDJ w ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału infrastruktury sprzętowej w zakresie opieki nad pacjentami kardiologicznymi.” w podziale na 4 Części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 2.1 – 2.4 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: DZPUCK.262.182.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Powołując się na art. 43 ust. 2b, pkt 2) ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert w postepowaniu unijnym na krótszy niż 35 dni (jednak nie krótszy niż 15 dni), jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Z przeprowadzonego rozeznania rynku wynika, że terminy dostaw sprzętu mogą wynosić nawet 8 tygodni od dnia podpisania umowy zakupu. Sprzęt będący przedmiotem zamówienia, jest niezbędnym wyposażeniem pracowni rezonansu magnetycznego w Zakładzie Radiologii Klinicznej SKDJ, zapewniającym bezpieczeństwo pacjenta. Ministerstwo Zdrowia zaakceptowało wniosek inwestycyjny dotyczący modernizacji rezonansu magnetycznego, zakupu kardiomonitora, wstrzykiwacza kontrastu oraz defibrylatora, kwalifikując inwestycje do realizacji i rozliczenia do końca 2026r. W celu zrealizowania inwestycji w wymaganym terminie, konieczność jest ogłoszenia postępowania w skróconej w procedurze. Skrócona procedura pozwoli na rozliczenie inwestycji, zapewni wyposażenie UCKWUM w nowy sprzęt, który jest niezbędny do udzielania świadczeń, a tym samym pozwoli na podniesienie jakość świadczonych usług i zastąpi sprzęt wyeksploatowany.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
664157-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego – Dostawa sprzętu medycznego dla Zakładu Radiologii Klinicznej SKDJ w ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału infrastruktury sprzętowej w zakresie opieki nad pacjentami kardiologicznymi.”
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZPUCK.262.182.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33110000 Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33195000 System monitorowania pacjentów, 33182100 Defibrylatory
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33195000 System monitorowania pacjentów
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 4
Główna klasyfikacja (cpv): 33182100 Defibrylatory