2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Strzelce Wielkie
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Strzelce Wielkie” w okresie 12 miesięcy nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. 5.2. Zakres zamówienia, obejmuje: 1. Zakres zamówienia, obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w okresie 12 miesięcy nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r. pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe oraz wyposażenie na czas trwania zamówienia wszystkich przedmiotowych nieruchomości w pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane) oraz pojemniki na odpady selektywnie zbierane (oddzielnie pojemnik na szkło, pojemnik na metale i tworzywa sztuczne, worek na papier i tekturę oraz worek na bioodpady), 2) wyposażenie aptek i placówek użyteczności publicznej w pojemniki na przeterminowane leki, baterie i akumulatory oraz odbiór i zagospodarowanie tych odpadów, 3) wyposażenie w pojemniki Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów w nim gromadzonych, z częstotliwością w zależności od potrzeb oraz zgodnie z Regulaminem PSZOK. 4) zbiórkę odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon pochodzących z gospodarstw domowych, polegającą na zorganizowaniu przez Wykonawcę dwa razy w trakcie trwania zamówienia akcji odbioru w/w odpadów. 5.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZPI.271.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513100 Hausmüllbeseitigung