664203-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Vzdrževanje javnih zelenih površin TŠC Trate, mestnega parka, pasjega parka, Negovskega jezera in vzdrževanje robotskih kosilnic ter čiščenje objektov Stadion, telovadnice Partizan, Večnamenske športne dvorane ob OŠ Gornja Radgona in javnih sanitarij na Trgu svobode, pri katerem se upoštevajo okoljski vidiki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdrževanje javnih zelenih površin TŠC Trate, mestnega parka, pasjega parka, Negovskega jezera in vzdrževanje robotskih kosilnic ter čiščenje objektov Stadion, telovadnice Partizan, Večnamenske športne dvorane ob OŠ Gornja Radgona in javnih sanitarij na Trgu svobode, pri katerem se upoštevajo okoljski vidiki
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev vzdrževanja javnih zelenih površin TŠC Trate, mestnega parka, pasjega parka in Negovskega jezera, vzdrževanje robotskih kosilnic ter izvajanje storitev čiščenja objektov Stadion, telovadnice Partizan, Večnamenske športne dvorane ob OŠ Gornja Radgona in javnih sanitarij na Trgu svobode. V okviru predmetnega javnega naročila gre za pridržano javno naročilo skladno z 31. členom ZJN-3. Javno naročilo se oddaja za obdobje štirih (4) let od datuma sklenitve pogodbe. Izvedba storitev se mora izvajati ob upoštevanju zahtev veljavne Uredbe o zelenem javnem naročanju (Uradni list RS, št. 51/17, 64/19, 121/21, 132/23 in 43/25).
Interne Kennung: 024-03/2026-13/VK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vzdrževanje javnih zelenih površin Trate, mestnega in pasjega parka, Negovskega jezera in vzdrževanje robotskih kosilnic ter čiščenje objektov Stadion, telovadnice, dvorane in sanitarij
Interne Kennung: 577041