See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół koszykówki kobiet Port Gdynia GAK w rozgrywkach rundy jesiennej sezonu 2026/2027
Beschreibung: Promocja Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół koszykówki kobiet Port Gdynia GAK w rozgrywkach rundy jesiennej sezonu 2026/2027
Interne Kennung: GCS.DZPI.2711.16.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem umowy jest promocja przez zespół koszykarek Port Gdynia GAK (zwany dalej „Zespołem”) w rundzie jesiennej sezonu 2026/2027 roku, w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia 20 grudnia 2026 roku. 2.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają miedzy innymi na : 1) reprezentowaniu Gdyni w rundzie jesiennej sezonu 2026/2027 w rozgrywkach o mistrzostwo 2 Ligi Kobiet, a także we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich, krajowych jak i międzynarodowych, w których będzie brał udział Zespół Wykonawcy, 2) przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Zespołu i umieszczeniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu Port Gdynia GAK, 3) umieszczeniu logo „GDYNIA sport”/”logo GDYNI” (zwanego dalej logo Miasta Gdyni) w materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przez Wykonawcę przy organizacji rozgrywek, np.: papier firmowy, komunikaty i materiały prasowe, plakaty, bilety, zaproszenia, akredytacje, kalendarze Zespołu i inne, 4) strony dopuszczają możliwość stosowania zamiennego lub równoległego z logo Miasta Gdyni okolicznościowego znaku promocyjnego logo 100 (zwanego dalej logo 100), 5) umieszczeniu nazwy „Gdynia” w oficjalnym logo Zespołu, które prezentowane będzie we wszystkich materiałach reklamowych, wydawnictwach oraz publikacjach klubowych, np.: na biletach i karnetach meczowych, kalendarzu Zespołu, papierze firmowym, pamiątkach klubowych i innych, 6) umieszczeniu „Logo GDYNI ” [w rozumieniu pkt. 0.4 (znak w wersji uproszczonej 3) Księgi Znaku Promocyjnego „GDYNIA moje miasto”]” na koszulkach klubowych z tyłu o wymiarach minimalnych 19 cm x 4,5 cm (długość x szerokość), eksponowanych podczas wszystkich meczów, w których będzie brał udział Zespół Wykonawcy; 7) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na pozostałej odzieży sportowej: t-shirt, dresy reprezentacyjne, itp., używanej przez zawodniczki Zespołu Wykonawcy i kadrę szkoleniowo – medyczną eksponowanej podczas wszystkich meczów, rozgrywek, treningów, wyjazdów oraz eventów i akcji promocyjnych, 8) oznaczaniu hashtagiem #wGdyni oraz #Gdynia100 wpisów w mediach społecznościowych zapowiadających mecze, 9) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na 4 banerach reklamowych o wymiarach 2 m x 1 m (szer. x wys) na hali na terenie Gdyni (zwanej dalej Halą), gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 10) umieszczeniu minimum 2 banerów z logo Miasta Gdyni o minimalnej szerokości 20 m na Hali, gdzie będą rozgrywane mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 11) umieszczeniu logo Miasta Gdynia na środku parkietu podczas meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 12) umieszczeniu minimum 1 sztuki ścianki promocyjnej z logo Miasta Gdyni na Hali, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 13) umieszczeniu minimum 1 nośnika typu roll-up z logo Miasta Gdyni o wymiarach 2 m x 0,8 m, usytuowanych w ciągach komunikacyjnych Hali, gdzie będą rozgrywane mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 14) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na oficjalnej stronie internetowej Zespołu wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl w okresie obowiązywania umowy, 15) umożliwieniu Zamawiającemu rozprowadzania materiałów promocyjnych Miasta Gdyni przy okazji spotkań sportowych rozgrywanych przez Zespół jako gospodarza spotkania, 16) przekazaniu Zamawiającemu fotorelacji po każdym spotkaniu sportowym z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, stanowiącej nie mniej niż 10 zdjęć/dzień, o minimalnej rozdzielczości 2048 x 1536 px i gęstości 300 dpi, na adres email: promocja@gdyniasport.pl, nie później niż 36 godzin od zakończenia meczu. Wykonawca oświadcza, że posiada wymagane przepisami prawa zgody osób przedstawionych na zdjęciach na rozpowszechnianie ich wizerunku i wykorzystywanie w celach promocji Gminy Miasta Gdyni. Wykonawca oświadcza, że w przypadku wystąpienia tych osób z roszczeniami w stosunku do Zamawiającego z tytułu naruszenia ich praw lub dóbr osobistych, Wykonawca pokryje wszelkie koszty, jakie Zamawiający zobowiązany będzie ponieść, w tym koszty wypłaconych odszkodowań, 17) przekazaniu surówki materiału filmowego z okresu obowiązywania umowy o długości co najmniej 1 minuty w formacie avi lub mp4 jakości co najmniej Full HD (1920x1080) 18) zagwarantowaniu przez Wykonawcę, że materiały wymienione w pkt. 16) i 17) nie będą naruszać żadnych praw osób trzecich, a w szczególności praw własności intelektualnej (w tym praw autorskich oraz pokrewnych) lub dóbr osobistych takich osób, a treść tych materiałów będzie zgodna z obowiązującym prawem. W przypadku wystąpienia przez osoby trzecie przeciwko Zamawiającemu z jakimikolwiek roszczeniami z tytułu korzystania przez Zamawiającego z przedmiotowych materiałów Wykonawca oświadcza, że zwalnia Zamawiającego z wszelkiej odpowiedzialności i zobowiązuje się do naprawienia jakichkolwiek szkód poniesionych z tego tytułu przez Zamawiającego, (...) 3. Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na : 1) umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne zwanych dalej „Wydarzeniami” organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 2) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, instagram) Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 3) umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 4) umożliwieniu Zamawiającemu wykorzystania materiałów fotograficznych i filmowych z meczów oraz zdarzeń przed i po spotkaniach łącznie z postaciami (zawodniczki Zespołu) dla celów promocyjno-reklamowych jednostki Zamawiającego, 5) umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania meczów z udziałem Zespołu na potrzeby własne, 6) oznaczanie w minimum 5 wpisach w mediach społecznościowych profilu Gdyńskiego Centrum Sportu,