664220-2026 - Ergebnis
Ungarn – Systemberatung und technische Beratung – NAK - SAP Enterprise support 2026-2027 IV.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NAK - SAP Enterprise support 2026-2027 IV.
Beschreibung: NAK - SAP Enterprise support 2026-2027
Vorherige Bekanntmachung: 394244-2026
Interne Kennung: EKR001060962026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlati kötöttség ideje 30 naptári nap. Ajánlatkérő az ajánlatokat a Kbt. 76.§ 2. bek. a) pontja szerint bírálja el. Ajánlatkérő az ajánlatok bírálata során a felolvasólapon feltüntetett értékeket veszi alapul. Számítási hiba javítására a Kbt. 71.§ 11. bekezdése szerint kerülhet sor. Ajánlatkérő a Kbt. 75.§ 2. bek. e) pontja szerinti eredménytelenségi okot nem alkalmazza. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 30. § (4) bekezdése alapján felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy ajánlatkérő az ajánlattevők szakmai alkalmasságának feltételeit [M1] és igazolásait a minősített ajánlattevők hivatalos jegyzékéhez képest szigorúbban állapította meg. A Kbt. 67. § (1) bek alapján ajánlattevőnek/közös ajánlattevőknek (továbbiakban: AT) ajánlatában az EEKD-ben foglalt nyilatkozatát kell benyújtani. A Kr. 2. § (5) bek alapján ajánlatkérő (továbbiakban: AK) előírja, hogy az EEKD IV. részének az α (alfa): „Az összes kiválasztási szempont általános jelzése” pont kitöltésével kell előzetesen igazolni a felhívásban meghatározott alkalmassági minimumkövetelménynek való megfelelést. Az alkalmassági követelményeknek való megfelelés ellenőrzését az AK a Kbt. 69. § rendelkezéseinek megfelelően, két körben végzi: első körben az EEKD-ban tett nyilatkozatot, második körben a Kbt. 69. § (4) bek szerinti felhívás alapján benyújtott igazolásokat ellenőrzi. Közös ajánlattétel esetén a közös ajánlattevők mindegyikének vonatkozásában az ajánlatot benyújtó AT-nek külön EEKD űrlapot kell benyújtania a Kbt. 41/A. § (5) bekezdés figyelembevételével. A Kr. 3. § (3)-(4) bek értelmében AT-nek a kapacitást nyújtó szervezetek vonatkozásában is be kell nyújtania a külön EEKD űrlapot az ajánlatban, amelyben csak azon alkalmassági feltételek vonatkozásában kell nyilatkozni, melyeket AT igénybe kíván venni alkalmassága igazolásához. A bírálat során megkövetelt igazolásmód [AK Kbt. 69. § (4) bek szerinti felhívása alapján].
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NAK - SAP Enterprise support 2026-2027
Beschreibung: A megkötendő szerződés tárgya a szerződés hatálya alatt a NAK SAP licenceihez kapcsolódó terméktámogatási (Enterprise Support) szolgáltatás biztosítása a szerződés hatálybalépésétől 2026.12.31-ig, amely jelenleg az alábbi tételekből áll: 7003012 SAP Professional User 47 7003481 SAP Constituent Services For PS 9 7009556 SAP Interact.Forms by Adobe, enable ent. 795 7011289 SAP Buseiness Analytics Prof User 20 7011293 BA&T SAP BusinessObject BI Suite (CS) 2 7011616 SAP CRM user 925 7016492 SAP HANA, Ltd RT ed Applic/BW-nem/subsq 1 7016974 Afaria Device Management 1 7016976 SAP Mobile Platform Developer 1 7016977 SAP Mobile Paltform 1 7018066 SAP HANA, RT ed Applic & BW-new/subsq 1 7018105 S/4HANA Foundation - Promotion 1 7018546 SAP WPB Producer 4 7018549 SAP WPB Navigator 800 7018551 SAP WPB Enterprise Edition 800 Jelen eljárásban Megrendelő a terméktámogatást a szerződés hatálybalépésének napjától 2026.12.31. napjáig terjedő időszakra szeretné beszerezni.
Interne Kennung: EKR001060962026/1