2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pomieszczeń i obiektów na terenie drogowego przejścia granicznego w Dołhobyczowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń i obiektów na terenie drogowego przejścia granicznego w Dołhobyczowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki, zakres i sposób jego realizacji przedstawiono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Wymagania jakościowe odnoszące się do elementów składających się na przedmiot zamówienia ujęte są w Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.4311.29.2025.EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn.zm.), dalej zwana: "ustawą Pzp". 2. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie: art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. 4. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia: 1)informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, 2) oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 594 z późn. zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty lub oferty częściowej niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (załącznik nr 9 do SWZ), 3) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, 4) oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu (JEDZ), o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy Pzp (załącznik nr 8 do SWZ). W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia dokumenty i oświadczenia wymienione w pkt 1-4 składa każdy z wykonawców. W przypadku gdy wykonawca polega na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby wykonawca przedkłada dokumenty i oświadczenia wymienione w pkt 1-4 dotyczące tych podmiotów.5. Ofertę i ww. oświadczenia, składa się w formie elektronicznej tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 6. Wszelkie informacje na temat postępowania są zawarte w dokumentach zamówienia (Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001