See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een Enterprise Architecture softwareoplossing
Beschreibung: Zoals bij veel organisaties is Flanders Make momenteel volop bezig met Digitale Transformatie. Tools moeten echter processen ondersteunen, en processen moeten mensen ondersteunen bij het realiseren van de gekozen strategie — in die volgorde. Om ervoor te zorgen dat alles op elkaar is afgestemd, kiest Flanders Make ervoor om meer formele Enterprise Architecture (EA)-praktijken te hanteren.
Interne Kennung: WOO-FM2025-054
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOO-FM2025-054 - 1
Interne Kennung: 1