664227-2026 - Ergebnis
Niederlande – Glatteisbeseitigung – Uitvoering gladheidsbestrijding perceel 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering gladheidsbestrijding perceel 3
Beschreibung: De onderhavige onderhandelingsprocedure heeft betrekking op Perceel 3 van de eerder gepubliceerde Europees openbare aanbestedingsprocedure Uitvoering gladheidsbestrijding Gemeente Lelystad met TenderNed-kenmerk TN 572920. De inhoud van de opdracht, de eisen en de voorwaarden zijn ongewijzigd. Voor een nadere omschrijving van de opdracht, de gestelde eisen en de contractvoorwaarden wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten behorende bij voornoemde procedure. De omvang van deze opdracht betreft Perceel 3 van de aanbesteding Uitvoering gladheidsbestrijding Gemeente Lelystad met TenderNed kenmerk TN 572920.
Interne Kennung: TN 572920
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Naar aanleiding van de Europees openbare aanbestedingsprocedure Uitvoering gladheidsbestrijding Gemeente Lelystad met TenderNed-kenmerk TN 572920 zijn voor Perceel 3 geen (aanvaardbare) inschrijving ontvangen. Om alsnog in de behoefte te voorzien, wordt voor dit perceel een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging uitgevoerd conform artikel 2.32 Aw.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1