2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečenie leteckej prepravy pre Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky a organizácie v jeho zriaďovateľskej a riadiacej pôsobnosti.
Beschreibung: Predmetom zákazky „Zabezpečenie leteckej prepravy pre Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky“ je zabezpečenie leteckej prepravy osôb pri zahraničných pracovných cestách a pri tuzemských pracovných cestách pre potreby Ministerstva vnútra Slovenskej republiky a organizácii v jeho zriaďovateľskej a riadiacej pôsobnosti (ďalej len „objednávateľ“) na obdobie 24 mesiacov. Bližšie informácie v súťažných podkladoch (SP).
Interne Kennung: SVO-RVO2-2026/000666
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60440000 Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen, 60420000 Gelegenheitsflugverkehr
5. Los
Los: LOT-0001