664289-2025 - Ergebnis
Tschechien – Systemberatung und technische Beratung – Rozvoj jednotného kontaktního místa pro zadávání a řešení incidentů, požadavků a řízení služeb stávajícího řešení servicedesku MHMP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj jednotného kontaktního místa pro zadávání a řešení incidentů, požadavků a řízení služeb stávajícího řešení servicedesku MHMP
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je objednávka služeb rozvoje programového vybavení jednotného kontaktního místa pro zadávání a řešení incidentů, požadavků a řízení služeb stávajícího řešení a současně zajištění propojení centrálního servicedesku se servicedesky dodavatelů služeb MHMP.
Vorherige Bekanntmachung521299-2023
Interne Kennung57/23/OIC
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72266000 Software-Beratung
5. Los
LosLOT-0001