66433-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych gminy Skórzec i z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych gminy Skórzec i z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi i transport odebranych odpadów komunalnych do podmiotu wyłonionego w drodze postępowania na zagospodarowanie odpadów;2) odbiór odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Dąbrówce Ług ul. Skórzecka 12 i transport odebranych odpadów komunalnych do podmiotu wyłonionego w drodze przetargu na zagospodarowanie odpadów; 3) wyposażenie nieruchomości w worki.
Interne Kennung: RG.271.33.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024, poz. 1320), zwanej dalej Ustawą. 2. Uzasadnienie faktyczne: Gmina Skórzec jako podmiot zamawiający jest jednostką sektora finansów publicznych, która posiada 100% udziałów w Zakładzie Gospodarki Komunalnej Skórzec Sp. z o.o., jest jej założycielem i sprawuje nad nią kontrolę. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. działa na podstawie aktu założycielskiego zawartego w formie aktu notarialnego. Została powołana w celu realizowania zadań Gminy o charakterze użyteczności publicznej. Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków oraz zbieranie odpadów. Ponad 90% działalności spółki dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez Gminę Skórzec. Spółka wykonuje zadania w oparciu o majątek należący pośrednio lub bezpośrednio do niej. W spółce nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Przedstawiony stan faktyczny wyczerpuje przesłanki przewidziane w art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi i transport odebranych odpadów komunalnych do podmiotu wyłonionego w drodze postępowania na zagospodarowanie odpadów, tj. Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. – Zakład w Woli Suchożebrskiej, ul. Sokołowska 2, 08-125 Suchożebry; 2) odbiór odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Dąbrówce Ług ul. Skórzecka 12 i transport odebranych odpadów komunalnych do podmiotu wyłonionego w drodze przetargu na zagospodarowanie odpadów, tj. Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. – Zakład w Woli Suchożebrskiej, ul. Sokołowska 2, 08-125 Suchożebry; 3) wyposażenie nieruchomości w worki. 3. Łączna szacunkowa ilość odpadów całego przedmiotu zamówienia wynosi: 2101,00 Mg
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen