664330-2026 - Ergebnis
Kroatien – Arzneimittel – Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele i Ostali lijekovi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele i Ostali lijekovi
Beschreibung: Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele i Ostali lijekovi
Interne Kennung: 09E/2026 PPVV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa predmeta nabave 1
Beschreibung: GR 1
Interne Kennung: 09E/2026 PPVV-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa predmeta nabave 2
Beschreibung: GR 2
Interne Kennung: 09E/2026 PPVV-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa predmeta nabave 3
Beschreibung: GR 3
Interne Kennung: 09E/2026 PPVV-3