664336-2025 - Wettbewerb
Polen – Schalter – Cyberbezpieczny Samorząd – dostawa sprzętu dla Starostwa Powiatowego w Kwidzynie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCyberbezpieczny Samorząd – dostawa sprzętu dla Starostwa Powiatowego w Kwidzynie.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu dla Starostwa Powiatowego w Kwidzynie w ramach realizacji projektu pn. Wsparcie na rzecz budowy cyberbezpieczeństwa w powiecie kwidzyńskim w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa: Część nr 1- Dostawa urządzenia Switch 25GB/s - w konfiguracji zgodnej z wymaganiami w opisie przedmiotu zamówienia Część nr 2 – Dostawa macierzy dyskowej wraz z 12 dyskami SAS - w konfiguracji zgodnej z wymaganiami w opisie przedmiotu zamówienia Część nr 3 – Dostawa urządzenia NAS wraz z kartą światłowodową, wkładkami, oraz 6 dyskami 16TB - w konfiguracji zgodnej z wymaganiami w opisie przedmiotu zamówienia. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A-1C do SWZ. 2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV): - 31214100-0 - Przełączniki, - 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID), - 30233140-4 - Urządzenia do przechowywania dostępu bezpośredniego (DASD), 3.Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami). 4.Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. 5.Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo. 6.Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.
Interne KennungORIV.272.23.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233140 Direktzugriffspeicher
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa urządzenia Switch 25GB/s - w konfiguracji zgodnej z wymaganiami w opisie przedmiotu zamówienia
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu dla Starostwa Powiatowego w Kwidzynie w ramach realizacji projektu pn. Wsparcie na rzecz budowy cyberbezpieczeństwa w powiecie kwidzyńskim w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa: Część nr 1- Dostawa urządzenia Switch 25GB/s - w konfiguracji zgodnej z wymaganiami w opisie przedmiotu zamówienia 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A-1C do SWZ. 2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV): - 31214100-0 - Przełączniki, - 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID), - 30233140-4 - Urządzenia do przechowywania dostępu bezpośredniego (DASD), 3.Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami). 4.Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. 5.Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo. 6.Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelDostawa macierzy dyskowej wraz z 12 dyskami SAS - w konfiguracji zgodnej z wymaganiami w opisie przedmiotu zamówienia.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu dla Starostwa Powiatowego w Kwidzynie w ramach realizacji projektu pn. Wsparcie na rzecz budowy cyberbezpieczeństwa w powiecie kwidzyńskim w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa: Część nr 2- Dostawa macierzy dyskowej wraz z 12 dyskami SAS - w konfiguracji zgodnej z wymaganiami w opisie przedmiotu zamówienia. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A-1C do SWZ. 2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV): - 31214100-0 - Przełączniki, - 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID), - 30233140-4 - Urządzenia do przechowywania dostępu bezpośredniego (DASD), 3.Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami). 4.Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. 5.Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo. 6.Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
LosLOT-0003
TitelDostawa urządzenia NAS wraz z kartą światłowodową, wkładkami, oraz 6 dyskami 16TB - w konfiguracji zgodnej z wymaganiami w opisie przedmiotu zamówienia
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu dla Starostwa Powiatowego w Kwidzynie w ramach realizacji projektu pn. Wsparcie na rzecz budowy cyberbezpieczeństwa w powiecie kwidzyńskim w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa: Część nr 3- Dostawa urządzenia NAS wraz z kartą światłowodową, wkładkami, oraz 6 dyskami 16TB - w konfiguracji zgodnej z wymaganiami w opisie przedmiotu zamówienia. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A-1C do SWZ. 2.Nazwy i kody Wspólnego Słownik Zamówień (CPV): - 31214100-0 - Przełączniki, - 30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID), - 30233140-4 - Urządzenia do przechowywania dostępu bezpośredniego (DASD), 3.Zamawiający dopuszcza przy realizacji zamówienia zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych co do jakości i surowców użytych do ich wykonania do materiałów i urządzeń podanych w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami). 4.Jeśli w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji zamówienia parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. 5.Gdziekolwiek w dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami) występują odniesienia do Polskich Norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo. 6.Wszędzie tam, gdzie dokumentach zamówienia (SWZ wraz z załącznikami), przy opisie zastosowanych materiałów lub urządzeń wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie przyjmuje się, że mogą być zastosowane materiały lub urządzenia równoważne. Wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia ma charakter jedynie przykładowy i użyty jest w celu określenia standardów jakościowych i klasy, wymaganych w odniesieniu do stosowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy powoływane normy i przepisy są państwowe lub odnoszą się do konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy zapewniające równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy.
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 30233140 Direktzugriffspeicher