See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Henkilökuljetukset Lieksan alueella, 01.08.2026 - 31.07.2027
Beschreibung: Hankinnan kohteena olivat Lieksan kaupungin alueen henkilökuljetukset sopimuskaudelle 01.08.2026 - 31.07.2027 + yhden (1) + yhden (1) kuukauden optiomahdollisuus. Palvelun tulee täyttää Euroopan unionin suoraan velvoittavien säädösten, Suomen lakien ja asetusten sekä viranomaisten antamat määräykset. Hankinta toteutetaan 241498 Henkilökuljetuspalvelut, Siun sote dynaamiseen hankintajärjestelmään liittyvänä sisäisenä kilpailutuksena. Sopimuksessa noudatetaan kaikkia dynaamisen hankintajärjestelmän ehtoja, mikäli tarjouspyyntö ei niitä muuta.
Vorherige Bekanntmachung: 249892-2019
Interne Kennung: 619363
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sopimus voi jatkua yhdellä (1) kuukaudella ajalle 01.08.2027 - 31.08.2027 + yhdellä (1) kuukaudella ajalle 01.09.2027 - 30.09.2027.