664452-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Holzfällung – Contract servicii de exploatare si transport masa lemnoasa O.S. Verbila si O.S. Sinaia - D.S. Prahova
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract servicii de exploatare si transport masa lemnoasa O.S. Verbila si O.S. Sinaia - D.S. Prahova
Beschreibung: Directia Silvica Prahova intentioneaza sa achizitioneze servicii de exploatare masa lemnoasa sortata pentru Ocolul Silvic Verbila si Ocolul Silvic Sinaia, conform partizilor inscrise in cadrul loturilor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
Interne Kennung: 11772/23.09.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Verbila, partida 3093 Schiau 4 AC I
Beschreibung: servicii de prestatii exploatare masa lemnoasa sortata conform PTE
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Verbila, partida 3066 Artari 3 AC I
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Verbila, partida 3102 Lac AC I
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Verbila, partida 2998 Priseaca 2 AC I
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Verbila, partida 3113 Tiganie 4 AC I
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Verbila, partida 3081 Ruptura AC I
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Sinaia, partida 328 P TTG Culmea Dracului
Beschreibung: servicii de prestatii exploatare masa lemnoasa sortata si transport masa lemnoasa conform PTE
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Sinaia, partida 327 P TTG Valea Larga
Interne Kennung: 8