2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten 2027 ev gemeente Oss
Beschreibung: De gemeente zoekt 1 opdrachtnemer die de volgende opdracht uitvoert (zie ook 2.4 aanbestedingsdocument): het verrichten van de certificerende functie: controle jaarrekening incl SISA, (deel)controles, risico-inventarisatie, opstellen Managementletter, boardletter, natuurlijke adviesfunctie, goedkeurings- en rapportagetolleraties, rechtmatigheidsverklaring, controles sisa regelingen. € 1.100.000
Interne Kennung: 2026-08/FC-acc/ML-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: geen opties
664456-2026 - Competition
Netherlands – Accounting and auditing services – Accountantsdiensten 2027 ev gemeente Oss
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-08/FC-acc/ML-01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79210000 Accounting and auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: geen opties