664457-2026 - Wettbewerb
Spanien – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Servei de manteniment de cambres frigorífiques i equips de fred industrial amb gasos fluorats de l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta, de l’Institut Català d'oncologia (ICO) i de l’ Institut de diagnòstic per la imatge (IDI)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servei de manteniment de cambres frigorífiques i equips de fred industrial amb gasos fluorats de l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta, de l’Institut Català d'oncologia (ICO) i de l’ Institut de diagnòstic per la imatge (IDI)
Beschreibung: Servei de manteniment de cambres frigorífiques i equips de fred industrial amb gasos fluorats de l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta, de l’Institut Català d'oncologia (ICO) i de l’ Institut de diagnòstic per la imatge (IDI)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0000