2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toimistotarvikkeiden yhteishankinta
Beschreibung: Yhteishankintayksikkö TeeSe Botnia Oy Ab pyytää tarjouksia toimistotarvikkeista TeeSe Botnia Oy:n ja sen omistajien ja niiden konserniyhteisöjen tarpeisiin puitejärjestelyn muodostamiseksi toistaiseksi voimassa olevalle sopimuskaudelle. Sopimuskauden tavoitteellinen alkamisajankohta on 01.11.2026. Tavoitteena on tehdä sopimus yhden (1) toimittajan kanssa.
Interne Kennung: 606126
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22832000 Übungsblätter, 22993200 Papier oder Pappe, wärmeempfindlich, 30197620 Schreibpapier, 30199720 Briefpapier
5. Los
Los: LOT-0000