664492-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Sportgeräte und -ausrüstungen – 26.404-SD Sporttechnische inrichting + Keuringen + Onderhoud binnensportlocaties Edam-Volendam
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26.404-SD Sporttechnische inrichting + Keuringen + Onderhoud binnensportlocaties Edam-Volendam
Beschreibung: Doel van deze Europese openbare aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met Opdrachtnemers welke verantwoordelijk zijn voor het leveren en monteren van sportinventaris en uitvoeren van reparaties aan vaste-, verplaatsbare materialen en overige voorzieningen in de gemeentelijke binnensportaccommodaties. De opdracht bestaat uit 2 percelen. Gunning zal plaatsvinden voor perceel 2, perceel 1 zal, vanwege het summiere onderdeel, te zijner tijd, via de percelenregeling, onderhands worden gegund. € 539.322 tot en met 2032 (dus inclusief de eventuele verlengingen)
Interne Kennung: 26.404-SD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Doel van deze Europese openbare aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met Opdrachtnemers welke verantwoordelijk zijn voor de inspecties inclusief kleine reparaties en een overeenkomst voor het leveren en monteren van sportinventaris en uitvoeren van reparaties aan vaste-, verplaatsbare materialen en overige voorzieningen in de gemeentelijke binnensportaccommodaties. De opdracht bestaat uit 2 percelen. Gunning zal plaatsvinden voor perceel 2, perceel 1 zal, vanwege het summiere onderdeel, te zijner tijd, mogelijk via de percelenregeling, onderhands worden gegund.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Het leveren en (indien van toepassing) monteren van sportinventaris voor de sporthallen, sport- en gymzalen van de gemeente Edam-Volendam en het uitvoeren van reparaties > €1.000 aan de bestaande sportinventaris.
Beschreibung: Het leveren en (indien van toepassing) monteren van sportinventaris voor de sporthallen, sport- en gymzalen van de gemeente Edam-Volendam en het uitvoeren van reparaties > €1.000 aan de bestaande sportinventaris. € 539.322
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 4 jaar. De verwachte ingangsdatum is 04-01-2027 en de overeenkomst eindigt alsdan op 04-01-2031, met de optie om de overeenkomst 2 maal met 1 jaar te verlengen tot maximaal 04-01-2033