2. Verfahren
Verfahren
Titel: ontwikkelen, ontwerpen, implementeren, hosten, beheren en onderhouden van de website
Beschreibung: ontwikkelen, ontwerpen, implementeren, hosten, beheren en onderhouden van de website initiële looptijd van 4 jaar met de mogelijkheid van verlenging van 2 x 12 maanden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: ontwikkelen, ontwerpen, implementeren, hosten, beheren en onderhouden van de website initiele looptijd van 4 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: consultancy uren