664517-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Dostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu - postępowanie 16/PN/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu - postępowanie 16/PN/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 470845-2026
Interne Kennung: 16/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń bezpieczeństwa sieciowego urzędu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ.