See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Barotņu, reaģentu un piederumu piegāde mikrobioloģijas diagnostikai
Beschreibung: Barotņu, reaģentu un piederumu piegāde mikrobioloģijas diagnostikai
Interne Kennung: VSIA TOS 2026/12K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Paneļi molekulārbioloģiskai mikroorganismu identifikācijai
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gadījumā, ja Pasūtītājam ir nepieciešamas Preču piegādes, kas nav iekļautas sākotnējā Tehniskajā specifikācijā, Puses, rakstiski vienojoties, ir tiesīgas iegādāties papildus Preces palielinot Līguma summu līdz 20% (divdesmit procentiem) no Līguma 2.1.punktā noteiktās Līguma summas, vienlaikus vienojoties par papildus Preču piegādes termiņu, ja nepieciešams.