See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbi divos objektos: Būvdarbi Nr.1 “Ēkas jaunbūve Lidotāju ielā 1A, Daugavpilī”, Būvdarbi Nr.2 “Ēdnīcas būvniecība Lidotāju ielā 1A, Daugavpilī” (drošības krīzes apstākļos)
Beschreibung: Būvdarbi divos objektos: Būvdarbi Nr.1 “Ēkas jaunbūve Lidotāju ielā 1A, Daugavpilī”, Būvdarbi Nr.2 “Ēdnīcas būvniecība Lidotāju ielā 1A, Daugavpilī” (drošības krīzes apstākļos)
Interne Kennung: VAMOIC 2026/62
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000