664538-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Kraftfahrzeuge – Reinigingsbedrijf Midden Nederland (RMN) - Levering inzamelvoertuigen met kraan
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland (RMN) - Levering inzamelvoertuigen met kraan
Beschreibung: De opdracht betreft de turn-key levering van drie complete, nieuwe en ongebruikte inzamelvoertuigen met kraan. Daarnaast heeft RMN het eenzijdige recht om gedurende de looptijd van de overeenkomst maximaal twee aanvullende voertuigen af te nemen. RMN is niet verplicht deze opties uit te oefenen. Aan de optionele voertuigen kunnen inschrijvers daarom geen afname- of omzetgarantie ontlenen. RMN wenst daarnaast de mogelijkheid te behouden om maximaal één van de twee optionele voertuigen in een volledig elektrische uitvoering af te nemen. De opdracht wordt niet in percelen verdeeld. De voertuigen moeten als één integraal systeem functioneren. Het chassis, de kraan, de opbouw, de bediening, de veiligheidssystemen en het weeg- en registratiesysteem moeten technisch op elkaar zijn afgestemd. -
Interne Kennung: IBMN-2026-RMN-SS-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper