See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje zimske službe (strojno pluženje in posipavanje)
Beschreibung: Izvajanje zimske službe (strojno pluženje in posipavanje)
Interne Kennung: JN-79856
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Izvajanje zimske službe (strojno pluženje in posipavanje) - Sklop 4: PLAN 13 (lokacija: pločniki – Bresternica – Kamnica, Cesta Raški dol, Rošpoh, Vinarje, Bus postaje in parkirišče pri Z.D. in samopostrežni)
Interne Kennung: 576219
Los: LOT-0002
Beschreibung: Izvajanje zimske službe (strojno pluženje in posipavanje) - Sklop 6: PLAN 15 (lokacija: pločniki – Bresternica)
Interne Kennung: 576220
Los: LOT-0003
Beschreibung: Izvajanje zimske službe (strojno pluženje in posipavanje) - Sklop 15: PLAN 28 (lokacija: Kamniški breg – Rošpoh)
Interne Kennung: 576221