664556-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Möbel – Campus eszközbeszerzések 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Campus eszközbeszerzések 2026
Beschreibung: 1. rész: „Középiskolai Campus kialakítása” elnevezésű projekt keretében további bútorok beszerzése a Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, valamint a Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium részére az alábbi főbb mennyiségek vonatkozásában. A beszerzés mindösszesen 1736+7 db (Tóparti/Vasvári) bútor, egyéb kiegészítő beszerzésére vonatkozik, a bútortárgyak, egyéb kiegészítők megoszlása: - 570 db füzettartó rács, - 389 db szék, - 365 db filcbetétes padlóvédő, - 343 db asztal, melyből tanulóasztal: 281 darab, - 35 db szekrény/falipolc, - 34 db függöny A Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium részére 2 db konyhabútor rendszer (mindösszesen 7 db termék) kerül beszerzésre, az alábbi megoszlásban: - 2 db konyhabútor, - 2 db mosogatótálca, - 2 db csaptelep - 1 db étkezőasztal székekkel (8 személyes, 8 db székkel). A bútorbeszerzésre vonatkozó rész további alrészre történő bontása indokolatlan, a 7 db eltérő helyszínen történő termék leszállítása külön rész keretében gazdaságtalan megvalósítást eredményezne. A részletes mennyiségek ismertetése a közbeszerzési dokumentációban. A meghatározott méretek, anyagtípusok, termék elvárások mennyiségeinél a nem szabvány termékek vonatkozásában +/- 15%-os eltérés elfogadott a releváns, meghatározott értékeknél, továbbá a színeknél is kizárólag iránymutatásként értelmezendőek a műszaki leírásban, költségvetésben rögzítettek. A fa, fém, műanyag elvárások műszaki egyenértékűsége kizárólag alapanyagon belül biztosított. A minimum 18 mm (lap)vastagságú értékkel jelölt bútoroknál a negatív irányba történő eltérés nem megengedett! A konyhabútorok és a függönyök mérete fix Ajánlatkérői előirányzat, azzal, hogy a meghatározott méretek megvalósíthatósága a szerződés teljesítése során felmérendő és szükség esetén pontosítandó! Ajánlatkérő felhívja a Tisztelt Gazdasági szereplők figyelmét, hogy a műszaki megfelelőség igazolása tekintetében Ajánlattevőnek ajánlatában fel kell tüntetnie a gyártót, a konkrét típusmegjelölést, valamint a származási helyet. Az említett elvárások igazolhatóak például "Műszaki adatlappal", amelyben szerepelnek a megajánlott termék egyértelműen beazonosítható tulajdonságai, gyártója és típusmegjelölése vagy forgalmazói/gyártói URL-lel vagy gyártói adatlappal (magyar vagy angol nyelven), feltüntetve, kiegészítve a vállalt jótállás időtartamával- esetlegesen fénykép is csatolható az adott termék előírt paramétert alátámasztó tulajdonságairól. További információ a dokumentációban. Ajánlatkérő felhívja a Tisztelt Gazdasági szereplők figyelmét, hogy a megajánlott termékekre legalább 3 év jótállást szükséges biztosítani, amennyiben a gyártói jótállás alapesetben ezt nem biztosítja, kiterjesztett vagy forgalmazó/szállító által vállalt kiegészítő jótállás vállalása az elvárás (Ptk.6:171. § (1) bekezdése szerinti vállalt jótállás). 2. rész: „Középiskolai Campus kialakítása” elnevezésű projekt keretében PVC padlóvédő burkolat a Kodolányi János Gimnázium és a Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium részére az alábbi főbb mennyiségek vonatkozásában: - Kodolányi János Gimnázium: 23x45 méteres kültéri sportpálya ideiglenes védő burkolata (feltekercselhető kivitelben), évente legalább 5 alkalommal történő felhasználásra; - Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium: 21x41 méteres kültéri sportpálya ideiglenes védő burkolata (feltekercselhető kivitelben), évente legalább 5 alkalommal történő felhasználásra; Mindkettő sportpálya vonatkozásában a védőburkolatnak legalább az alábbi követelményeknek kell megfelelniük: Keménység min. 80 (+ /- 5) Sh A Hőmérsékleti tartomány: -25 celsius foktól + 80 celsius fokig Vastagság: min. 3mm Sűrűség: min 1.55 g/cm3 Dupla belső megerősítéssel Színe nem lehet fekete, hogy a meglévő sportburkolatot ne színezze el- preferált a szürke színű kivitel Feltekercselhető kivitelben Alkalmasság kültéri használatra évente minimum 5 alkalommal. A padlóburkolatokra vonatkozó rész további alrészekre bontása szintén indokolatlan, a kettő darab helyszínre azonos termékek kerülnek leszállításra, a külön részek szerinti megvalósítás szintén gazdaságtalan lenne. Ajánlatkérő felhívja a Tisztelt Gazdasági szereplők figyelmét, hogy a műszaki megfelelőség igazolása tekintetében Ajánlattevőnek ajánlatában fel kell tüntetnie a gyártót, a konkrét típusmegjelölést, valamint a származási helyet. Az említett elvárások igazolhatóak például "Műszaki adatlappal", amelyben szerepelnek a megajánlott termék egyértelműen beazonosítható tulajdonságai, gyártója és típusmegjelölése vagy forgalmazói/gyártói URL-lel vagy gyártói adatlappal (magyar vagy angol nyelven), feltüntetve, kiegészítve a vállalt jótállás időtartamával- esetlegesen fénykép is csatolható az adott termék előírt paramétert alátámasztó tulajdonságairól. További információ a dokumentációban. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírt „vagy azzal egyenértékű” kifejezést együtt értelmezni szíveskedjenek a felhívásban, dokumentációban esetlegesen előírt konkrét típusokkal kapcsolatban mindkettő rész vonatkozásában.
Interne Kennung: EKR001604412026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Lásd: Megállapodás a kormányzati beszerzésről a Kereskedelmi Világszervezetet (WTO) létrehozó egyezmény IV. mellékletében foglalt, Magyarországot és az Európai Uniót is kötelező nemzetközi szerződés - link1: https://kozbeszerzes.hu/kozbeszerzesek-az/europai-jogi-hatter/megallapodas-a-kormanyzati-beszerzesrol-gpa/ - link2: https://e-gpa.wto.org/
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Campus bútorok 2026
Beschreibung: „Középiskolai Campus kialakítása” elnevezésű projekt keretében további bútorok beszerzése a Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, valamint a Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium részére az alábbi főbb mennyiségek vonatkozásában. A beszerzés mindösszesen 1736+7 db (Tóparti/Vasvári) bútor, egyéb kiegészítő beszerzésére vonatkozik, a bútortárgyak, egyéb kiegészítők megoszlása: - 570 db füzettartó rács, - 389 db szék, - 365 db filcbetétes padlóvédő, - 343 db asztal, melyből tanulóasztal: 281 darab, - 35 db szekrény/falipolc, - 34 db függöny A Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium részére 2 db konyhabútor rendszer (mindösszesen 7 db termék) kerül beszerzésre, az alábbi megoszlásban: - 2 db konyhabútor, - 2 db mosogatótálca, - 2 db csaptelep - 1 db étkezőasztal székekkel (8 személyes, 8 db székkel). A részletes mennyiségek ismertetése a közbeszerzési dokumentációban. A meghatározott méretek, anyagtípusok, termék elvárások mennyiségeinél a nem szabvány termékek vonatkozásában +/- 15%-os eltérés elfogadott a releváns, meghatározott értékeknél, továbbá a színeknél is kizárólag iránymutatásként értelmezendőek a műszaki leírásban, költségvetésben rögzítettek. A fa, fém, műanyag elvárások műszaki egyenértékűsége kizárólag alapanyagon belül biztosított. A minimum 18 mm (lap)vastagságú értékkel jelölt bútoroknál a negatív irányba történő eltérés nem megengedett! A konyhabútorok és a függönyök mérete fix Ajánlatkérői előirányzat, azzal, hogy a meghatározott méretek megvalósíthatósága a szerződés teljesítése során felmérendő és szükség esetén pontosítandó! Ajánlatkérő felhívja a Tisztelt Gazdasági szereplők figyelmét, hogy a műszaki megfelelőség igazolása tekintetében Ajánlattevőnek ajánlatában fel kell tüntetnie a gyártót, a konkrét típusmegjelölést, valamint a származási helyet. Az említett elvárások igazolhatóak például "Műszaki adatlappal", amelyben szerepelnek a megajánlott termék egyértelműen beazonosítható tulajdonságai, gyártója és típusmegjelölése vagy forgalmazói/gyártói URL-lel vagy gyártói adatlappal (magyar vagy angol nyelven), feltüntetve, kiegészítve a vállalt jótállás időtartamával- esetlegesen fénykép is csatolható az adott termék előírt paramétert alátámasztó tulajdonságairól. További információ a dokumentációban. Ajánlatkérő felhívja a Tisztelt Gazdasági szereplők figyelmét, hogy a megajánlott termékekre legalább 3 év jótállást szükséges biztosítani, amennyiben a gyártói jótállás alapesetben ezt nem biztosítja, kiterjesztett vagy forgalmazó/szállító által vállalt kiegészítő jótállás vállalása az elvárás (Ptk.6:171. § (1) bekezdése szerinti vállalt jótállás). A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírt „vagy azzal egyenértékű” kifejezést együtt értelmezni szíveskedjenek a felhívásban, dokumentációban esetlegesen előírt konkrét típusokkal kapcsolatban.
Interne Kennung: EKR001604412026/1
Los: LOT-0002
Titel: Campus PVC védőburkolat
Beschreibung: „Középiskolai Campus kialakítása” elnevezésű projekt keretében PVC padlóvédő burkolat a Kodolányi János Gimnázium és a Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium részére az alábbi főbb mennyiségek vonatkozásában: - Kodolányi János Gimnázium: 23x45 méteres kültéri sportpálya ideiglenes védő burkolata (feltekercselhető kivitelben), évente legalább 5 alkalommal történő felhasználásra; - Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium: 21x41 méteres kültéri sportpálya ideiglenes védő burkolata (feltekercselhető kivitelben), évente legalább 5 alkalommal történő felhasználásra; Mindkettő sportpálya vonatkozásában a védőburkolatnak legalább az alábbi követelményeknek kell megfelelniük: Keménység min. 80 (+ /- 5) Sh A Hőmérsékleti tartomány: -25 celsius foktól + 80 celsius fokig Vastagság: min. 3mm Sűrűség: min 1.55 g/cm3 Dupla belső megerősítéssel Színe nem lehet fekete, hogy a meglévő sportburkolatot ne színezze el- preferált a szürke színű kivitel Feltekercselhető kivitelben Alkalmasság kültéri használatra évente minimum 5 alkalommal. Ajánlatkérő felhívja a Tisztelt Gazdasági szereplők figyelmét, hogy a műszaki megfelelőség igazolása tekintetében Ajánlattevőnek ajánlatában fel kell tüntetnie a gyártót, a konkrét típusmegjelölést, valamint a származási helyet. Az említett elvárások igazolhatóak például "Műszaki adatlappal", amelyben szerepelnek a megajánlott termék egyértelműen beazonosítható tulajdonságai, gyártója és típusmegjelölése vagy forgalmazói/gyártói URL-lel vagy gyártói adatlappal (magyar vagy angol nyelven), feltüntetve, kiegészítve a vállalt jótállás időtartamával- esetlegesen fénykép is csatolható az adott termék előírt paramétert alátámasztó tulajdonságairól. További információ a dokumentációban. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdésében előírt „vagy azzal egyenértékű” kifejezést együtt értelmezni szíveskedjenek a felhívásban, dokumentációban esetlegesen előírt konkrét típusokkal kapcsolatban mindkettő rész vonatkozásában.
Interne Kennung: EKR001604412026/2
Haupteinstufung (cpv): 44112200 Fußbodenbeläge