664571-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Interne Kennung: MZO/29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: ilość 5000 mg
Menge: 5 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 powstałe z przetworzenia odpadu o kodzie 20 03 07
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 12 12 – Inne odpady, powstałe z przetworzenia odpadu o kodzie 20 03 07 do frakcji 0 -100 mm. w ilości 5000 MG
Interne Kennung: MZO/29/1/2025
Los: LOT-0003
Titel: zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99
Beschreibung: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 05 99 - Inne nie wymienione odpady. Łączna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania została określona na poziomie około 4000 Mg.
Interne Kennung: MZO/29/2/2025
Menge: 4 000 Tonnen
Los: LOT-0004
Interne Kennung: MZO/29/3/2025
Los: LOT-0005
Interne Kennung: MZO/29/4/2025
Los: LOT-0006
Beschreibung: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 05 99 - Inne nie wymienione odpady. Łączna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania została określona na poziomie około 6000 Mg.
Interne Kennung: MZO/29/5/2025
Menge: 6 000 Tonnen
Los: LOT-0007
Titel: zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01
Beschreibung: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 20 02 01 – Odpady ulegające biodegradacji. Łączna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w ramach zadania została określona na poziomie około 7000 Mg.
Interne Kennung: MZO/29/6/2025
Menge: 7 000 Tonnen
Los: LOT-0008
Titel: zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 03
Beschreibung: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadu o kodzie 19 05 03 – Kompost nieodpowiadający wymaganiom (nie nadający się do wykorzystania).. Łączna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w ramach zadania została określona na poziomie około 8000 Mg.
Interne Kennung: MZO/29/8/2025
Los: LOT-0009
Interne Kennung: MZO/29/7/2025