664580-2026 - Ergebnis
Rumänien – Glühbirnen – Furnizare lămpi cu vapori de sodiu tubulare
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare lămpi cu vapori de sodiu tubulare
Beschreibung: Lămpi cu vapori de sodiu tubulare in scopul desfasurarii activitatilor suport activitatii menținerii, extinderii, modernizării, retehnologizării și desfășurării activităților de iluminat ȋn Sistemul de Iluminat Public al Municipiului București, pentru execuția lucrărilor în termene cât mai reduse și la calitatea declarată, conform caracteristicilor tehnice solicitate în Caiet de sarcini. Termen de raspuns al autoritatii contractante la solicitarile de clarificare/informatii suplimentare este in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 37832144/3/PAAP 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31531000 Glühbirnen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Estimările privind cantităţile pe durata acordului cadru conform Anexa 10 la caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1