664586-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Versicherungen – Usluge osiguranja
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge osiguranja
Beschreibung: Predmet nabave su usluge osiguranja za potrebe ENERGO d.o.o. za razdoblje od 4 godine, osim za usluge osiguranja od odgovornosti članova uprave i direktora koje se sklapaju na razdoblje od 2 godine. Detaljan opis predmeta nabave, odnosno opseg usluga definirani su u Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku, a nalaze se u privitku ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 600-42-26/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usluge osiguranja imovine, osiguranja od odgovornosti, osiguranja osoba, obveznog i kasko osiguranja vozila te osiguranje nezgode za vozače i putnike
Beschreibung: Predmet nabave su usluge osiguranja imovine, osiguranje od odgovornosti, osiguranje osoba, obvezno i kasko osiguranje vozila, osiguranje nezgode za vozače i putnike za potrebe ENERGO d.o.o. za razdoblje od 4 godine. Detaljan opis predmeta nabave, odnosno opseg usluga definirani su u Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku, a nalaze se u privitku ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 600-42-26/02-1
Los: LOT-0002
Titel: Usluga osiguranja od odgovornosti članova uprave i direktora
Beschreibung: Predmet nabave su usluge osiguranja od odgovornosti članova Uprave i direktora za potrebe ENERGO d.o.o. za razdoblje od 2 godine. Detaljan opis predmeta nabave, odnosno opseg usluga definirani su u Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku, a nalaze se u privitku ove dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 600-42-26/02-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen