66459-2026 - Wettbewerb
Polen – Winkel und Profilstücke – Dostawa dwuteownika dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-6
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwuteownika dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwuteownika dla PGG S.A. Oddział Zakład Remontowo - Produkcyjny - nr grupy 273-6. Szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
Vorherige Bekanntmachung355936-2025
Interne Kennung702600015
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212500 Winkel und Profilstücke
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa dwuteownika dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-6. Szczegółowy opis zawarto w Załącznikach nr 1 i 2 do SWZ.
Interne KennungCzęść (zadanie) 1