2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionals
Beschreibung: Stichting VierTaal beoogt een overeenkomst aan te gaan voor de levering, inrichting, beheer en onderhoud van de multifunctionals op haar locaties. Dit omvat het volgende: Op basis van huur: het leveren, plaatsen, inrichting, beheren en onderhouden van xx multifunctionals op de locaties van Stichting Viertaal. Functionaliteiten zoals Cloudprinting en Follw me Op basis van een prijs per print of kopie het gebruik verrekenen middels facturering / budgettering op locatie en gebruikersgroep. Het verhelpen van storingen rond de multifunctionals. Het leveren van verbruiksmaterialen zoals toner, drum, fuser, nietjes enz. Leveren van de instructie voor de gebruikers en opleiden/trainen van medewerkers van stichting VierTaal De geschatte omvang van de opdrachtwaarde, gerekend over 4 jaar, is ca € 400.000,-. Facturering / budgettering op locatie en gebruikersgroep Levering van ongeveer 20 MultiFunctionals
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties als finishers
664594-2026 - Competition
Netherlands – Printers and plotters – Multifunctionals
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Multifunctionals
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Opties als finishers
664594-2026 - Mededinging
Nederland – Printers en plotters – Multifunctionals
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Titel: Multifunctionals
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opties als finishers