2. Verfahren
Verfahren
Titel: Programinės įrangos nuomos užsakymai taikant nacionalinio saugumo reikalavimus per CPO LT elektroninį katalogą
Beschreibung: Dinaminė pirkimo sistema "Programinės įrangos nuomos užsakymai taikant nacionalinio saugumo reikalavimus per CPO LT elektroninį katalogą". Tiekėjai gali teikti paraiškas dalyvauti dinaminėje pirkimo sistemoje per visą jos galiojimo laiką. Konkretūs pirkimai dinaminės pirkimo sistemos pagrindu bus vykdomi CPO LT elektroniniame kataloge.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0