2. Verfahren
Verfahren
Titel: Polygrafické služby
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je část 2 s názvem „Standardní polygrafické služby“ je uzavření rámcové dohody na zajištění polygrafických služeb, tj. zajištění přípravy (předtisková úprava a kontrola), výroby (tisková realizace, balení) a dodávky (distribuce) tištěných informačních materiálů o provozu MHD pro cestující, případně i instalace, pokud je tak stanoveno v příloze č. 1 závazného návrhu rámcových dohod.
Vorherige Bekanntmachung: 22714-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Standardní polygrafické služby
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky část 2 s názvem „Standardní polygrafické služby“ je uzavření rámcové dohody na zajištění polygrafických služeb, tj. zajištění přípravy (předtisková úprava a kontrola), výroby (tisková realizace, balení) a dodávky (distribuce) tištěných informačních materiálů o provozu MHD pro cestující, případně i instalace, pokud je tak stanoveno v příloze č. 1 závazného návrhu rámcových dohod.
Interne Kennung: Polygrafické služby