2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Personeel
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk extern onderwijzend personeel. Het gaat met name om de inhuur van docenten voor generieke vakken, onderwijsassistenten en leraar ondersteuners. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk extern onderwijzend personeel. Het gaat met name om de inhuur van docenten voor generieke vakken, onderwijsassistenten en leraar ondersteuners. zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van 2 maal 12 maanden