66468-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Dynamický nákupní systém na nákup automobilů pro potřeby Diecézní charity Brno
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na nákup automobilů pro potřeby Diecézní charity Brno
BeschreibungPředmětem je realizace jednotlivých dílčích veřejných zakázek (minitendrů) na dodávky spočívající v nákupu automobilů v rámci zavedeného dynamického nákupního systému dle § 138 a násl. ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung603942-2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelPořízení automobilu pro Chráněné bydlení sv. Anežky
BeschreibungPořízení automobilu pro Chráněné bydlení sv. Anežky
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
LosLOT-0002
TitelPořízení osobních automobilů – Horní 28
BeschreibungPořízení osobních automobilů – Horní 28
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelVozidlo pro Charitní pečovatelskou službu – Investujeme v sociálních službách
BeschreibungVozidlo pro Charitní pečovatelskou službu – Investujeme v sociálních službách
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelObnova vozového parku služeb mobilní paliativní péče Diecézní charity Brno – část 2
BeschreibungObnova vozového parku služeb mobilní paliativní péče Diecézní charity Brno – část 2
Interne Kennung4