664690-2025 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – 12/PN/2025 - Sukcesywny zakup i dostawa materiałów i sprzętu jednorazowego: materiałów szewnych, trokarów, staplerów oraz hemostatyków na potrzeby Oddziału Chirurgii i Bloku Operacyjnego SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II na lata 2025-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel12/PN/2025 - Sukcesywny zakup i dostawa materiałów i sprzętu jednorazowego: materiałów szewnych, trokarów, staplerów oraz hemostatyków na potrzeby Oddziału Chirurgii i Bloku Operacyjnego SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II na lata 2025-2027
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywny zakup i dostawa materiałów i sprzętu jednorazowego: materiałów szewnych, trokarów, staplerów oraz hemostatyków na potrzeby Oddziału Chirurgii i Bloku Operacyjnego SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II na lata 2025-2027”. Zamówienie jest podzielone na 8 części: Część 1 NICI CHIRURGICZNE 1 Część 2 NICI CHIRURGICZNE 2 Część 3 TROKARY Część 4 STAPLERY 1 Część 5 SIATKI DO PRZEPUKLIN PACHWINOWYCH I PEPKOWYCHY Część 6 SIATKI PRZEPUKLINOWE Część 7 KANIULA DO ZATOK Część 8 HEMOSTATYKI 2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelNICI CHIRURGICZNE 1
BeschreibungOpis Przedmiotu Zmówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak
LosLOT-0002
TitelNICI CHIRURGICZNE 2
LosLOT-0003
TitelTROKARY
LosLOT-0004
TitelSTAPLERY 1
LosLOT-0005
TitelSIATKI do przepuklin pachwinowych i pępkowych
LosLOT-0006
TitelSIATKI PRZEPUKLINOWE
LosLOT-0007
TitelKANIULA DO ZATOK
LosLOT-0008
TitelHEMOSTATYKI 2