664690-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Zawonia.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Zawonia.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: a) odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Zawonia oraz ich zagospodarowaniu tj. odzysku lub unieszkodliwieniu, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowaniu do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz zagospodarowaniu tych odpadów zgodnie z art. 9e ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach; b) wyposażeniu nieruchomości w pojemniki/ worki na odpady komunalne określone przez Zamawiającego w niniejszej SWZ, w terminie 7 dni od daty podpisania umowy; c) dostarczeniu kontenerów oraz pojemników do PSZOK oraz odbiorze i zagospodarowaniu odpadów zgromadzonych w pojemnikach znajdujących się na PSZOK, na zlecenie Zamawiającego ; d) odbieraniu mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon w czasie mobilnych zbiórek prowadzonych na terenie Gminy Zawonia; e) odbieraniu i zagospodarowaniu przeterminowanych lekarstw z aptek znajdujących się na terenie Gminy Zawonia; f) przeprowadzeniu prelekcji na temat segregacji odpadów dla uczniów 2 szkół znajdujących się na terenie Gminy Zawonia, co najmniej dwa razy w czasie trwania umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: a) odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Zawonia oraz ich zagospodarowaniu tj. odzysku lub unieszkodliwieniu, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowaniu do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz zagospodarowaniu tych odpadów zgodnie z art. 9e ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2025 r., poz. 733 ze zm.); b) wyposażeniu nieruchomości w pojemniki/ worki na odpady komunalne określone przez Zamawiającego w niniejszej SWZ, w terminie 7 dni od daty podpisania umowy; c) dostarczeniu kontenerów oraz pojemników do PSZOK oraz odbiorze i zagospodarowaniu odpadów zgromadzonych w pojemnikach znajdujących się na PSZOK, na zlecenie Zamawiającego ; d) odbieraniu mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych opon w czasie mobilnych zbiórek prowadzonych na terenie Gminy Zawonia; e) odbieraniu i zagospodarowaniu przeterminowanych lekarstw z aptek znajdujących się na terenie Gminy Zawonia; f) przeprowadzeniu prelekcji na temat segregacji odpadów dla uczniów 2 szkół znajdujących się na terenie Gminy Zawonia, co najmniej dwa razy w czasie trwania umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień.
664690-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Brak opcji i wznowień.