2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenparkverzekering ten behoeve van Promen
Beschreibung: Wagenparkverzekering ten behoeve van Promen Het contract gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 01-01-2029. Na deze periode is er tweemaal sprake van een wederzijdse verlengingsmogelijkheid voor een periode van telkens 12 maanden. Voor meer informatie verwijzen wij u naar het Aanbestedingsdocument en het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het contract gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 01-01-2029. Voor meer informatie verwijzen wij u naar het Aanbestedingsdocument en het Programma van Eisen.