See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LN3 Retubulare schimbator de caldura cazan recuperator de la Centrala cu Ciclu Combinat din CTE Bucuresti Vest
Beschreibung: ,, LN3 Retubulare schimbator de caldura cazan recuperator de la Centrala cu Ciclu Combinat din CTE Bucuresti Vest” – detalii in Caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15. Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor formulate de posibilii ofertanti in a-11-a zi fata de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 571/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: ,, LN3 Retubulare schimbator de caldura cazan recuperator de la Centrala cu Ciclu Combinat din CTE Bucuresti Vest” – detalii in Caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1