664721-2026 - Wettbewerb
Polen – Röntgengeräte – Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro na dostawę lampy RTG z osprzętem do tomografu komputerowego Aquilion RXL TSX-101A/UC o numerze seryjnym UCB12Z2055 dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro na dostawę lampy RTG z osprzętem do tomografu komputerowego Aquilion RXL TSX-101A/UC o numerze seryjnym UCB12Z2055 dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki lampy RTG z osprzętem do tomografu komputerowego Aquilion RXL TSX-101A/UC o numerze seryjnym UCB12Z2055 dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Zestawienie parametrów technicznych, oraz warunków gwarancji” – Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7.
Interne Kennung: NZP.272.151.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pakiet nr 1
664721-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: NZP.272.151.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33111000 Aparatura rentgenowska
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 1