See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/138/25 Dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych i chemioterapii– 15 pakietów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych stosowanych w ramach programów lekowych i chemioterapii– 15 pakietów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Krótki opis, szczegóły w sekcjach dot. części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ). W przypadku braku podziału zamówienia na części: - uzasadnienie.
Interne Kennung: ZP/CZD/138/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1- Bevacizumab
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Bevacizumab 100 mg/4 ml x 1 fiolka Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 1- Bevacizumab
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2- Epoprostenolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Epoprostenolum 0,5 mg x 1 fiolka. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 2- Epoprostenolum
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3- Trientinum tetrahydrochloridum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Trientinum tetrahydrochloridum tabletek powlekanych 150 mg x 72 szt. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 3- Trientinum tetrahydrochloridum
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4- Trametinibum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Trametinibum 0,5 mg x 30 tabl. powl. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 4- Trametinibum
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5- Nitisinonum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.Nitisinonum 10 mg x 60 kaps.twardych 2.Nitisinonum 5 mg x 60 kaps.twardych Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 5- Nitisinonum
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6- Sildenafilum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Sildenafilum 20 mg x 90 tabletek powl. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 6- Sildenafilum
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7-Etanerceptum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Etanerceptum 50 mg, opakowanie 4 sztuki Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 7-Etanerceptum
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8-L-karnityna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa L-karnityny- proszku 1 g x 50 Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 8-L-karnityna
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9-Vedolizumabum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Vedolizumabum 300 mg x 1 fiolka Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 9-Vedolizumabum
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10-Anakinrum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Anakinrum 100mg/0,67ml x 7 ampułko-strzykawek. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 10-Anakinrum
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11-Burosumabum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Burosumabum roztworu do wstrzykiwań w każdej z dawek oferowanego produktu leczniczego. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 11-Burosumabum
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12-Everolimus
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Everolimus 10 mg x 30 tabl. 2. Everolimus 2,5 mg x 30 tabl. 3. Everolimus 5 mg x 30 tabl. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 12-Everolimus
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13-Olipudaza alfa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.Olipudaza alfa. Proszku do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 4 mg, 2.Olipudaza alfa. Proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 20 mg. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 13-Olipudaza alfa
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14-Dimethylis fumaras
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1.Dimethylis fumaras 120 mg x 14 kapsułek dojelitowych, 2.Dimethylis fumaras 240 mg x 56 kapsułek dojelitowych. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 14-Dimethylis fumaras
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15-Glyceroli phenylbutyras
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Glyceroli phenylbutyras, płynu doustnego, 1,1 g/ml, 1 butelka 25 ml + 1 nasadka. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w formularzu cenowym zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET 15-Glyceroli phenylbutyras