2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI in de meldkamer
Beschreibung: Voor een beschrijving van de opdracht verwijzen wij u graag door naar de Inschrijvingsleidraad die als bijlage is toegevoegd. Voor de omvang verwijzen wij u graag door naar de Inschrijvingsleidraad die als bijlage is toegevoegd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor de opties verwijzen wij u graag door naar Inschrijvingsleidraad die als bijlage is toegevoegd.