2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania pomieszczeń budynku oraz terenu zewnętrznego przylegającego do budynku Sądu Rejonowego w Nysie przy ul. Fryderyka Szopena 4a w Nysie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń budynku oraz terenu zewnętrznego przylegającego do budynku Sądu Rejonowego w Nysie, zlokalizowanego przy ul. Fryderyka Szopena 4a w Nysie
Interne Kennung: A.261.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: A.261.10.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90919200 Usługi sprzątania biur
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001