See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het tijdelijk ter beschikking stellen van ICT-medewerkers
Beschreibung: het ter beschikking stellen van eigen IV medewerkers, niet zijnde ZZP-ers of medewerkers van buiten de eigen organisatie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: het ter beschikking stellen van eigen IV medewerkers, niet zijnde ZZP-ers of medewerkers van buiten de eigen organisatie.
Interne Kennung: 1