664753-2026 - Ergebnis
Polen – OP-Ausrüstung und OP-Instrumente – DOSTAWA SPRZĘTU LAPAROSKOPOWEGO NA ROK 2026 - CZ. II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU LAPAROSKOPOWEGO NA ROK 2026 - CZ. II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu laparoskopowego zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Całe zamówienie obejmuje 20 pakietów (części), jednocześnie przedmiotowe postępowanie obejmuje 6 pakietów (części): PAKIET 15 – Narzędzia laparoskopowe PAKIET 16 – Elektrody monopolarne do zabiegów laparoskopowych kompatybilne z aparatem elektrochirurgicznym VALLEYLAB PAKIET 17 – Dren silikonowy PAKIET 18 – Narzędzia wielorazowe PAKIET 19 – Klipsownice PAKIET 20 – Narzędzia laparoskopowe wielorazowe
Vorherige Bekanntmachung: 293439-2026
Interne Kennung: ZOZ.DZP.261.22.PN.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 15 – Narzędzia laparoskopowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu laparoskopowego zgodnie z zapisami w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 16 – Elektrody monopolarne do zabiegów laparoskopowych kompatybilne z aparatem elektrochirurgicznym VALLEYLAB
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 17 – Dren silikonowy
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 18 – Narzędzia wielorazowe
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 19 – Klipsownice
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 20 – Narzędzia laparoskopowe wielorazowe